gdzie wakacje w czerwcu

gdzie wakacje w czerwcu

Zwiedzanie Londynu z London Przełęczy

Jeśli chcesz, aby w pełni wykorzystać swój wyjazd do Londynu, można rozważyć zakup London Pass, które uczynią łatwiejsze zwiedzanie i tańsze.

Przy zakupie London Pass, otrzymasz 160-stronicowy poradnik z mapami i wiele ważnych informacji na temat wszystkich największych atrakcji turystycznych w Londynie.http://healthandfitness.pl Jest w formacie wielkości kieszeni, ale to nie będzie siedzieć w kieszeni … Będziesz konsultacji go bardzo często w ciągu dnia.

The London karnet jest sprzedawany w tych podstawowych odmianach – 1-dniowe , 2-dniowe, 3-dniowe, a 6 dni, z których każdy pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. Oszczędzasz czas, ponieważ jako posiadacza karnetu London masz prawo do wjazdu i Fast Track można pominąć linie biletów.

gdzie wakacje w czerwcu

Zaoszczędzisz ponad £500 w sprawie opłat wstępnych. Na przykład, można jechać za darmo do ponad 50 atrakcji, w tym takie perełki jak: Zamek Windsor (cena regularna £14), Tower of London, Pałac Kensington Queen Gallery, szekspirowskiego Globe Theatre Tour i wystawy lub Katedra św.

Najlepszym sposobem, aby użyć przepustkę London jest łączenie go z London Travelcard. Pobierz London Pass, z Travelcard i uzyskać nieograniczony transport na terenie całego Wielkiego Londynu (strefy 1-6) – zarówno w metrze (rurki), magistrali i systemu kolejowego. Poruszanie się pomiędzy londyńskich atrakcji będzie dużo łatwiejsze i szybsze w przypadku korzystania doskonałe Londyn usługi komunikacyjne. Będziesz także być w stanie dostać się do pociągu i udać się do zamku Windsor. A przy zakupie 6-dniową wersję z London przebieg transportu, dostaniesz 7 dnia podróży za darmo – jeszcze większe oszczędności!

Istnieją pewne ograniczenia Travelcard, choć. Np wersja transportowa London Pass tylko poza godzinami szczytu, co oznacza, że ??Travelcards dostaniesz, jeśli kupić to 1-dniowe, 2-dniowe i 3-dniowe karnety mogą być wykorzystane dopiero po 9.30 od poniedziałku do piątku w dniach ważności oraz dla każdej podróży, która rozpoczyna się przed 4:30 rano na następny dzień.

– autor artykułu

Post Your Comment Here

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *